Contactpersonen voor institutionele beleggers

Institutional Sales & Accountmanagement

Hilko de Brouwer
Hilko
de Brouwer
Head Institutional Client Relations NL & Nordics

telefoon: +31 10 224 2502
email:  h.de.brouwer@robeco.nl

Norma Sedoc
Norma
Sedoc
Sales Information Officer

telefoon: +31 10 224 2480
email:  n.a.h.sedoc@robeco.nl

Team Nederland

Johan Zonneveld
Johan
Zonneveld
Director Institutional Client Relations NL

telefoon: 010 – 224 7131 
email:  j.h.zonneveld@robeco.nl

Alan van der Kamp
Alan
van der Kamp
Director Institutional Client Relations NL

telefoon: 010 – 224 3016
email: a.van.der.kamp@robeco.nl

Almira Martina
Almira
Martina
Account Manager Institutional Client Relations

telefoon: 010 – 224 1414 
email: a.martina@robeco.nl

Caspar Smolders
Caspar
Smolders
Account Manager Institutional Client Relations

telefoon:  010 - 224 3417
email: C.Smolders@robeco.nl

Team Nordics

Bas Eestermans
Bas
Eestermans
Director Institutional Client Relations Nordics

telefoon: 010 - 224 2759 
email: g.eestermans@robeco.nl

Stefan Laszlo
Stefan
Laszlo
Director Institutional Client Relations Nordics

telefoon:  010 224 2509
email: s.laszlo@robeco.nl

Investment Solutions

Roel  Knol
Roel
Knol
Director Business Development

010 - 224 7171
r.knol@robeco.nl

Harry Horlings
Harry
Horlings
Director Business Development
Martin  Mlynár
Martin
Mlynár
Head of Investment Solutions
Robert  van der Meer
Robert
van der Meer
Head Account CIO